Click on any of the following names to contact the officers directly.
Elected Officers
President: Cassie Lipton
Vice President: KC Christman
Secretary: Seamus Oliver
Treasurer: Susannah Baker
Reporter: Stephanie Rajab
Sergeant-at-Arms: Luke Napolitano
Vice President: KC Christman
Secretary: Seamus Oliver
Treasurer: Susannah Baker
Reporter: Stephanie Rajab
Sergeant-at-Arms: Luke Napolitano
Appointed officers
Provisional Membership Chairs: Eli Boone, Sydney Campbell, Alwyn Dippenaar
Alumni Chair: Ben Wiggins
Athletics Chairs: Chrissy Leech, Barbara Soto
Banquet Chair: Riley Salomone
Book Club Chairs: Savannah O'Leary
DEBI Chair: Agnes Redvil
DEBI Committee: Ria Kaith, Samantha Russel, Noya Vattathara
Historian: Isabelle Jordan
History Committee: Lily Byers, Alyson Miskowic, Katie Pan, Joe Stern, Sabriya Sheikh
House Heads: Natalie Parra (Nolting), Gavin McKay (Barrett), Arlo Morgan (Caplin), Liberty Vanty (Davis)
Literary Magazine Editor-in-Chief: Marty Dwyer
Literary Magazine Committee: Kate Bachmann, Emily Hall, Brighton Lieu, Vinny Longuillo, Finn Pollard
Merchandise Chair: Elizabeth Taylor
Parliamentarian: Sabriya Sheikh
Scoutmaster: Ashley Donohoe
Social Chairs: Dalanda Diallo, Audrey Michel, Lucas Piette
Special Debates Chair: Christoph Schoer
Member Workshop Chair: Christoph Schoer
Special Projects Chair: Erica Hidinger-Wood
Webmaster: Logan Tolbert
Alumni Chair: Ben Wiggins
Athletics Chairs: Chrissy Leech, Barbara Soto
Banquet Chair: Riley Salomone
Book Club Chairs: Savannah O'Leary
DEBI Chair: Agnes Redvil
DEBI Committee: Ria Kaith, Samantha Russel, Noya Vattathara
Historian: Isabelle Jordan
History Committee: Lily Byers, Alyson Miskowic, Katie Pan, Joe Stern, Sabriya Sheikh
House Heads: Natalie Parra (Nolting), Gavin McKay (Barrett), Arlo Morgan (Caplin), Liberty Vanty (Davis)
Literary Magazine Editor-in-Chief: Marty Dwyer
Literary Magazine Committee: Kate Bachmann, Emily Hall, Brighton Lieu, Vinny Longuillo, Finn Pollard
Merchandise Chair: Elizabeth Taylor
Parliamentarian: Sabriya Sheikh
Scoutmaster: Ashley Donohoe
Social Chairs: Dalanda Diallo, Audrey Michel, Lucas Piette
Special Debates Chair: Christoph Schoer
Member Workshop Chair: Christoph Schoer
Special Projects Chair: Erica Hidinger-Wood
Webmaster: Logan Tolbert